Klubowe Centrum Aktywności Dzieci i Młodzieży „Dziewiętnastka” zaprasza dzieci na bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży szkolnej w wieku od 6 do 17 lat.
Zajęcia Centrum odbywają się w salach Szkoły Podstawowej nr 19. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie karty zgłoszenia przez rodzica/opiekuna prawnego dziecka.

Harmonogram zajęć
Klubowego Centrum Aktywności „Dziewiętnastka” – ważny od 4 maja 2026 roku
Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Wrocław https://www.wroclaw.pl
| Rodzaj zajęć | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
|---|---|---|---|---|---|
| Komputerowe (sala nr 27) | 14.25 – 15.25 | 12.30 – 13.30 | 13.30 – 15.30 | ||
Plastyczne (sala nr 21) | 13.30 – 15.30 | ||||
| Gier logicznych (sala nr 21) | 12.40 – 14.40 | 12.40 – 14.40 | |||
| Gimnastyczno-ruchowe (sala gimnastyczna) | 14.30 – 15.30 | 14.20 – 15.20 | |||
| Zajęcia profilaktyczno-ekologiczne (sala nr 32) | 13.35 – 14.35 | ||||
| Gry i zabawy sportowo-rekreacyjne (sala gimnastyczna) | 12.30 – 13.30 | 13.30 – 14.30 | |||
| Zajęcia z eduballami (sala gimnastyczna) | 13.30 – 14.30 | 15.10 – 16.10 | |||
| Sprawne ręce i coś więcej (sala nr 1 i 25) | 12.30 – 13.30 sala nr 1 13.30 – 14.30 sala nr 25 |
Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę nauczycieli na terenie Szkoły Podstawowej nr 19. Dane prowadzących dostępne na tablicy ogłoszeniowej w holu przy wejściu do szkoły.
Koordynatorem Centrum jest Pan Ryszard Kuzia – Prezes Stowarzyszenia.



