Klubowe Centrum „Dziewiętnastka”

Klubowe Centrum Aktywności Dzieci i Młodzieży „Dziewiętnastka” zaprasza dzieci na bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży szkolnej w wieku od 6 do 17 lat.

Zajęcia Centrum odbywają się w salach Szkoły Podstawowej nr 19. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie karty zgłoszenia przez rodzica/opiekuna prawnego dziecka.

Harmonogram zajęć

Klubowego Centrum Aktywności „Dziewiętnastka” – ważny od 4 maja 2026 roku

Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Wrocław https://www.wroclaw.pl

Rodzaj zajęćPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
Komputerowe

(sala nr 27)
14.25 – 15.2512.30 – 13.3013.30 – 15.30

Plastyczne
(sala nr 21)
13.30 – 15.30
Gier logicznych

(sala nr 21)
12.40 – 14.40 12.40 – 14.40
Gimnastyczno-ruchowe

(sala gimnastyczna)
14.30 – 15.3014.20 – 15.20
Zajęcia profilaktyczno-ekologiczne

(sala nr 32)
13.35 – 14.35
Gry i zabawy
sportowo-rekreacyjne
(sala gimnastyczna)
12.30 – 13.3013.30 – 14.30
Zajęcia z eduballami

(sala gimnastyczna)
13.30 – 14.30
15.10 – 16.10
Sprawne ręce i coś więcej

(sala nr 1 i 25)

12.30 – 13.30
sala nr 1
13.30 – 14.30
sala nr 25

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę nauczycieli na terenie Szkoły Podstawowej nr 19. Dane prowadzących dostępne na tablicy ogłoszeniowej w holu przy wejściu do szkoły.

Koordynatorem Centrum jest Pan Ryszard Kuzia – Prezes Stowarzyszenia.